Tłumacz przysięgły rosyjski Warszawa centrum MIW

Tłumacz przysięgły rosyjski Warszawa centrum – Śródmieście, Marszałkowska, między Hożą a Wilczą – przystanek Hoża. Tłumacz przysięgły rosyjski zaprasza do centrum w dni robocze w godzinach 9:00-18:00 – bez umawiania się.

Address:
Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego MIW
Marszałkowska 83 lok. 57 | 00-683 Warszawa Śródmieście (centrum)
VAT ID:
PL7010667258
Phone:
+48 22 112 16 08
Zapraszamy w godzinach:
Monday 09:00 – 18:00
Tuesday 09:00 – 18:00
Wednesday 09:00 – 18:00
Thursday 09:00 – 18:00
Friday 09:00 – 18:00

Warszawa centrum

Tłumacz przysięgły rosyjski Warszawa MIW – ekspresowa wycena tłumaczenia

Od 2009 roku zrzeszamy tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego z każdej dziedziny nauki. Tłumacz przysięgły rosyjski Warszawa MIW to przede wszystkim zespół osób z wykształceniem lingwistycznym, absolwenci studiów podyplomowych z zakresu tłumaczeń prawniczych, sądowych i ekonomicznych, ale także osoby po studiach inżynieryjnych, którzy specjalizują się w przekładach tekstów technicznych.
Nasi Koledzy po fachu to tłumacze przysięgli, ale także i ustni. Bardzo często towarzyszymy naszym Klientom podczas wizyt u notariusza, w sądach, na spotkaniach biznesowych czy konferencjach.
Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości tłumaczeń. Przekładów, które wykonywane są przez osoby specjalizujące się w wąskiej dziedzinie nauki. Dlatego też tłumaczenia techniczne wykonują inżynierowie; korektę przekładów z dziedziny medycyny wykonują lekarze, a tłumaczenia prawnicze- tłumacze przysięgli lub absolwenci prawa.
Tłumacz przysięgły rosyjski MIW zaprasza do samego centrum Warszawy. W celu otrzymania oferty zapraszamy do skorzystania z formularza.

  Kierunek tłumaczenia

  Rodzaj tłumaczenia
  poświadczone (przysięgłe)zwykłe (niepoświadczone)

  Rezygnuję z F.VAT, czyli wybieram paragon
  wybieram paragonwybieram fakturę


  Data odbioru:

  Rosyjski tłumacz przysięgły Warszawa centrum

  Zapraszamy do naszego biura, dlaczego tłumacz przysięgły języka rosyjskiego MIW?